Regaty/Regaty im.Imbierowicza



Regaty Żeglarskie im. Tadeusza Imbierowicza


Dotychczasowi zwycięzcy – indywidualnie


Optimist otwarta

1999 Jacek Poznański TKŻ Toruń

2000 Marta Zacniewska Wyga Bydgoszcz

2001 Łukasz Przybytek DKŻ Anwil Dobrzyń

2002 Łukasz Przybytek DKŻ Anwil Dobrzyń

2003 Bartosz Markiewicz KST Włókniarz Chełmża

2004 Bartosz Witkowski SŻ Elektryk Grudziądz

2005 Aleksandra Rzepecka KS Zjednoczeni Bydgoszcz

2006 Sebastian Samecki YKP Bydgoszcz

2007 Igor Mikulski TKŻ Toruń

2008 Paweł Kostański UKS Pojezierze Brodnica

2009 Paweł Kostański UKS Pojezierze Brodnica

2010 Bartosz Ponczek KS Zjednoczeni Bydgoszcz

2011 Jan Marciniak AZS Poznań



Optimist grupa B

2002 Błażej Kwiatkowski TKŻ Toruń

2003 Bartosz Witkowski UKS Tekażet Toruń

2004 Marek Kaczmarek YKW Poznań

2005 Sebastian Osiński KW LOK Wąbrzeźno

2006 Michał Petza AZS Poznań

2007 Adrian Wyciechowski KW LOK Wąbrzeźno

2008 Bartosz Ponczek KS Zjednoczeni Bydgoszcz

2009 Mateusz Ciechacki KW LOK Wąbrzeźno

2010 Maciej Abramowicz MOS Iława

2011 Krzysztof Białas SSW MOS Iława

2012 Patryk Kosmalski CHKŻ Chojnice
2013 Mateusz Grzempa CHKŻ Chojnice
2014 Gabiela Czapska KS Spójnia Warszawa
2015 Marcel Montrymowicz SŻ Elektryk Grudziądz
2016 Amelia Potejko MBSW/UKŻR Giżycko


Optimist Nivea

2010 Igor Czudy SŻ Elektryk Grudziądz


Cadet

1999 Mariusz Wasilewski, Łukasz Gdaniec KST Włókniarz Chełmża

2000 Mariusz Wasilewski, Adam Michalski KST Włókniarz Chełmża

2001 Michał Redmerski, Katarzyna Zakrzewska SŻ Elektryk Grudziądz

2002 Michał Redmerski, Piotr Cybula SŻ Elektryk Grudziądz

2003 Michał Redmerski, Piotr Cybula SŻ Elektryk Grudziądz

2004 Michał Redmerski, Piotr Cybula SŻ Elektryk Grudziądz

2005 Daria Brudniewicz, Marta Czerska SZ Elektryk Grudziądz

2006 Daria Brudniewicz, Izabela Zielaskowska SŻ Elektryk Grudziądz

2007 Grzegorz Łyczko, Kryspin Czarnocki SŻ Elektryyk Grudziądz

2008 Marta Czerska, Zuzanna Czudy SŻ Elektryk Grudziądz

2009 Izabeka Zielaskowska, Katarzyna Wiśniewska SŻ Elektryk Grudziądz

2010 Rafał Kranciszewski, Karolina Kicińska KST Włókniarz Chełmża

2011 Rafal Kranciszewski, Marcin Wasilewski KST Włókniarz Chełmża

2012 Izabela Zielaskowska, Jakub Klimek  SŻ Elektryk Grudziądz
2013 Marysia Wiśniewska, Iga Wiklińska SŻ Elektryk Grudziądz
2014 Marysia Wiśniewska, Oliwia Gontowska SŻ Elektryk Grudziądz
2015 Marcin Wasilewski, Kacper Kaczmarczyk KST Włókniarz Chełmża
2016 Marcin Wasilewski, Zuzanna Rutkowska KST Włókniarz Chełmża


OK Dinghy

2000 Andrzej Jankowski KST Włókniarz Chełmża

2001 Daniel Demski KST Włókniarz Chełmża

2002 Dawid Całbecki SŻ Elektryk Grudziądz

2003 Dawid Całbecki SŻ Elektryk Grudziądz

2004 Dawid Całbecki SŻ Elektryk Grudziądz

2005 Dawid Całbecki SZ Elektryk Grudziądz

2006 Dawid Całbecki SŻ Elektryk Grudziądz

2007 Mariusz Wasilewski KST Włókniarz Chełmża

2008 Michał Redmerski SŻ Elektryk Grudziądz

2009 Dawid Całbecki SŻ Elektryk Grudziądz

2010 Grzegorz Kozieł KST Włókniarz Chełmża

2012 Zbigniew Michalski ŻLKS Kiekrz
2013 Rafał Kranciszewski KST Włókniarz Chełmża


Europa

1999 Jacek Ciesielski KST Włókniarz Chełmża

2001 Mariusz Wasilewski KST Włókniarz Chełmża

2002 Mariusz Wasilewski KST Włókniarz Chełmża

2003 Maciej Domański SŻ Elektryk Grudziądz

2004 Mariusz Wasilewski KST Włókniarz Chełmża

2006 Dorota Ciborska SŻ Elektryk Grudziądz

2007 Dorota Ciborska SŻ Elektryk Grudziądz

2008 Dorota Ciborska SŻ Elektryk Grudziądz

2009 Dorota Ciborska SŻ Elektryk Grudziądz

2010 Dorota Ciborska SŻ Elektryk Grudziądz

2011 Dorota Ciborska KST Włókniarz Chełmża



Deska z żaglem

1999 Andrzej Chełkowski MOS Giżycko

2000 Wojciech Kubicki SŻ Elektryk Grudziądz

2003 Marcin Całbecki SŻ Elektryk Grudziądz

2004 Tomasz Uzdowski UKS Kałębie Osiek

2005 Dawid Dmitrowski SZ Elektryk Grudziądz

2006 Dawid Dmitrowski SŻ Elektryk Grudziądz

2008 Marcin Całbecki SŻ Elektryk Grudziądz

2009 Michał Mańka UKS Osiek Grudziądz

2012 Jerzy Nagórski MKS Spartan Samociążek
2013 Wiesław Chałupczak Popiel Kruszfica
2016 Dariusz Stanisławski OXYO



UKS Deska

2004 Artur Frydrychowicz SŻ Elektryk Grudziądz

2008 Krystian Mielke UKS Kałębie Osiek

2009 Antoni Marciniak UKS Osiek
2015 Jan Szczudnicki UKS Osiek


Laser Radial


2006 Artur Frydrychowicz SŻ Elektryk Grudziądz

2007 Monika Korzeniowska TKŻ Toruń

2008 Mateusz Wiśniewski TKŻ Toruń

2009 Sebastian Osiński KW LOK Wąbrzeźno

2010 Sebastian Osiński KW LOK Wąbrzeźno

2011 Mateusz Wiśniewski TKŻ Toruń
2014 Paweł Nowicki SŻ Elektryk Grudiadz
2015 Łukasz Urbanowicz UKŻ Wiking Toruń
2016 Cezary Miłkowski TKŻ Toruń



Laser 4.7

2010 Mateusz Wisniewski TKŻ Toruń

2012 Paweł Nowicki SŻ Elektryk Grudziądz
2013 Wiktor Śniadkowski TKŻ Toruń
2014 Szymon Kowalski TKŻ Toruń
2015 Jakub Stremlau TKŻ Toruń
2016 Weronika Folmer KST "Elektryk" Grudziądz


Laser 4.7 Kobiet

2014 Anna Michalska WKŻ Wolsztyn
2015 Weronika Folmer SŻ Elektryk Grudziądz
2016 Weronika Folmer KST "Elektryk" Grudziadz


ISA-407

2006 Paweł Balmas UKS Port Toruń

2007 Piotr Balmas UKS Port Toruń

2008 Paweł Balmas UKS Port Toruń

2009 Paweł Balmas UKS Port Toruń

2010 Paweł Balmas UKS Port Toruń

2011 Paweł Balmas UKS Port Toruń

2012 Paweł Balmas UKS Port Toruń
2013 Piotr Balmas UKS Port Toruń
2014 Mikołaj Pisakowski KSW Bydgoszcz Brdyujście
2015 Piotr Balmas UKS Port Toruń
2016 Wiktor Wilkanowski BTŻ Pojezierze Brodnica


Omega

2010 Piotr Czarnocki, Jarosław Nowicki, Piotr Wiśniewski SŻ Elektryk Grudziądz


Turystyczne

1999 Tomasz Frydrychowicz, Jakub Wachnik, Stanisław Bogun SŻ Elektryk Grudziądz

2000 Lech i Przemysław Kuskowscy Bractwo Wodniaków

2001 Michał Kozłowski, Łukasz Wiśniewski, Renata Majchrzak Bractwo Wodniaków

2002 Łukasz Wiśniewski, Michał Kozłowski Bractwo Wodniaków

2003 Stefan Bieńkowski, Mirosław i Przemysław Koralewscy Bractwo Wodniaków

2004 Stefan Jeszke, Krzysztof Lewandowski, Adrian Lewandowski Bractwo Wodniaków

2005 Michał Kozłowski, Magdalena Mularczyk, Marcin Barańczuk Bractwo Wodniaków

2006 Łukasz Wiśniewski, Bartosz Witkowski, Marta Lubiszewska Bractwo Wodniaków

2007 Łukasz Wisniewski, Marcin Wiśniewski Bractwo Wodniaków

2008 Łukasz Wisniewski, Radosław Sadurski Bractwo Wodniaków

2009 Patryk, Krzysztof i Paulina Juchta Bractwo Wodniaków

2010 Stefan Bieńkowski, Rafał Nowakowski, Filip Bańkowski Bractwo Wodniaków

2011 Łukasz Wisniewski + jeden członek załogi Bractwo Wodniaków

2012 Marcin Schimmelpfennig, Bartosz Schimmelpfennig,Maja Schimmelpfennig Bractwo Wodniaków
2016 Krzysztof Juchta, Patryk Juchta, Andrzej Wiśniewski Bractwo Wodniaków










PARTNERZY

2013-2014© Twoje-Miasto Sp. z o.o.
Powered by SYSPiR CMS