Mistrzostwa Polski w klasie ISA 407 2021

Autor: Weronika Folmer
Dodano: 2021-08-23 22:00:02 Czytano: 47
Trzy medale dla zawodników z Grudziądza.
Ekipa na medal, a nawet medale‼️????

Wracamy do Grudziądza z dwoma Mistrzostwami Polski, jednym trzecim miejscem oraz pierwszym i drugim miejscem w klasie ILCA 4 ????????

Weronika Folmer obroniła tytuł i po raz czwarty została Mistrzynią Polski w klasie ISA 407, zwyciężając przy tym kategorię kobiet Seniorek ????????????????????

Kacper Klucznik po zaciętej walce do ostatniego wyścigu zwycięża kategorię mężczyzn do lat 18 ????????????????????

Paulina Piotrowska uplasowała się na trzecim miejscu w kategorii do lat 12 ????????????????????

Wiktor Klucznik po długiej przerwie od plywania zajął czwarte miejsce do lat 12 ????????

W klasie ILCA 4 (Regaty o Puchar Burmistrza Złocieńca) zwyciężył nasz nowy zawodnik, wychowanek Ycm Columbus Świecie Oskar Szpręglewski ????????????????????
Drugie miejsce i zarazem pierwsze wśród kobiet zajęła Martyna Twarogowska ????????????????????????

Gratulacje dla całej ekipy ????????????????

Serdecznie dziękujemy Pani Prezes UKS Szkwał Złocieniec - Ani Kamińskiej za wspaniałą organizacje regat ????