Aktualności
<<< wstecz

II Regaty o Puchar Prezydenta Grudziądza

Autor: Weronika Folmer
Dodano: 2018-09-21 08:25:01 Czytano: 249
W drugi weekend września ścigaliśmy się na Rudniku...
W dniach 8-9.09.2018r. na wodach Jeziora Rudnickigo zorganizowaliśmy II Regaty o Puchar Prezydenta Grudziądza. W zawodach wystartowali zawodnicy z następujących klubów żeglarskich: KSCŻ Szczecin, UKS 18 Szczecin, BTŻ "Pojezierze" Brodnica, YCM Columbus Świecie, TKŻ Toruń, MKŻ Żnin, KSW Bydgoszcz Brdyujście, OXYO Grudziądz, Jacht Klub Rudnik, Bractwo Wodniaków Grudziądz, Towarzystwo Żeglarskie "Gryf" i my. Wyścigi udało się rozegrać tylko w sobotę, w niedzielę wiatr się nie pojawił. Pierwszego dnia regat przeprowadzono 3 wyścigi w klasie Optimit, 4 wyścigi w klasach: Cadet, Laser 4.7, Laser Radial, ISA 407, Deska Raceboerd oraz 1 długi wyścig dla klasy Turystycznej.

Wyniki:
 

Laser Radial kobiet
I miejsce - Weronika Folmer KST "Elektryk" Grudziądz
II miejsce - Karolina Daśko KS CŻ Szczecin
III miejsce - Julia Filewska KST "Elektryk" Grudziądz

 

Laser Radial mężczyzn
I miejsce - Wiktor Kozerski TKŻ Toruń
II miejsce - Mateusz Szymczak KS CŻ Szczecin
III miejsce - Jędrzej Bering KS CŻ Szczecin
IV miejsce - Daniel Smoliński KS CŻ Szczecin
 

Laser 4.7 dziewcząt
I miejsce - Oliwia Drożyńska TKŻ Toruń
II miejsce - Ola Mańkowska TKŻ Toruń
 

Laser 4.7 chłopców
I miejsce - Kacper Klucznik KST "Elektryk" Grudziądz
II miejsce - Jan Folaron-Pamuła KST "Elektryk" Grudziądz


Dziękujemy Pani Marlenie Wawrzyniak - Najsilniejszej Kobiecie w Polsce - za wręczenie pucharów zawodnikom klasy Laser

 

Klasa Optimist dziewcząt
I miejsce - Weronika Kocieniewska Brodnickie Towarzystwo Żeglarskie "Pojezierze"
II miejsce - Zuzanna Bieńkowska Brodnickie Towarzystwo Żeglarskie "Pojezierze"
III miejsce - Łucja Żuchowska Brodnickie Towarzystwo Żeglarskie "Pojezierze"
IV miejsce - Eliza Hulewicz KST "Elektryk" Grudziądz

 

Klasa Optimist chłopców
I miejsce - Wiktor Klucznik KST "Elektryk" Grudziądz
II miejsce - Marcin Krzyżanowski Ycm Columbus Świecie
III miejsce - Karol Wojtera Brodnickie Towarzystwo Żeglarskie "Pojezierze"
IV miejsce - Oskar Szpręglewski Ycm Columbus Świecie
V miejsce - Ignacy Milczewski KST "Elektryk" Grudziądz
VI miejsce - Filip Wojtera Brodnickie Towarzystwo Żeglarskie "Pojezierze"
VII miejsce - Tymon Witkowski KST "Elektryk" Grudziądz
VIII miejsce - Stasiu Osiński KST "Elektryk" Grudziądz
IX miejsce - Oliwier Szpręglewski Ycm Columbus Świecie
X miejsce - Miłosz Bulge KST "Elektryk" Grudziądz
XI miejsce - Olaf Kędzia Brodnickie Towarzystwo Żeglarskie "Pojezierze"
 

Klasa Optimist do lat 9
I miejsce - Wiktor Klucznik KST "Elektryk" Grudziądz
II miejsce - Ignacy Milczewski KST "Elektryk" Grudziądz
III miejsce - Tymon Witkowski KST "Elektryk" Grudziądz
IV miejsce - Stanisław Osiński KST "Elektryk" Grudziądz
V miejsce - Oliwier Szpręglwski YCM Columbus Świecie
VI miejsce - Zuzanna Bieńkowska BTŻ "Pojezierze" Brodnica
VII miejsce - Olaf Kędzia BTŻ "Pojezierze" Brodnica
VIII miejsce - Eliza Hulewicz KST "Elektryk" Grudziądz
 

Klasa ISA 407 kobiet
I miejsce - Julia Żmudzińska MKŻ Międzyszkolny Klub Żeglarski w Żninie
II miejsce - Julia Jurkiewicz Brodnickie Towarzystwo Żeglarskie "Pojezierze"
III miejsce - Martyna Twarogowska Brodnickie Towarzystwo Żeglarskie "Pojezierze"

 

Klasa ISA 407 mężczyzn
I miejsce - Adam Jarosz Klub Sportów Wodnych Bydgoszcz Brdyujscie
II miejsce - Jan Olszewski Brodnickie Towarzystwo Żeglarskie "Pojezierze"
 

Klasa Cadet
I miejsce - Kamil Bordewicz/Lila Szcześnik KST "Elektryk" Grudziądz
II miejsce - Michał Bulge/Franciszek Milczewski KST "Elektryk" Grudziądz
III miejsce - Matylda Bonikowska/Julia Karwowska KST "Elektryk" Grudziądz
 

Klasa Raceboard mężczyzn
I miejsce - Dariusz Stanisławski OXYO Grudziądz
II miejsce - Tomasz Franczak UKS 18 Szczecin
III miejsce - Robert Pol Igg OXYO Grudziądz
IV miejsce - Michał Lewandowski UKS Kałębie Osiek
V miejsce - Leszek Wiliński Jacht Klub Rudnik
VI miejsce - Cezary Santysiak OXYO Grudziądz

 

Klasa Raceboard kobiet
I miejsce - Monika Franczak UKS 18 Szczecin
II miejsce - Mirela Stanisławska OXYO Grudziądz
 

Klasa turystyczna
I miejsce - "Jadwiga" Bractwo Wodniaków Grudziądz
II miejsce - "Albatros" Bractwo Wodniaków Grudziądz
III miejsce - Załoga jachtu 2044 Bractwo Wodniaków Grudziądz
IV miejsce - "Mizar" KST "Elektryk" Grudziądz
V miejsce - "Aga" Bractwo Wodniaków Grudziądz
VI miejsce - "Maria" KST "Elektryk" Grudziądz
VII miejsce - "Protazy" Towarzystwo Żeglarskie "Gryf"
VIII miejsce - "Alka Prim" KST "Elektryk" Grudziądz
IX miejsce - "Maryla" Jacht Klub Rudnik



 

Nadszedł czas aby podziękować wszystkim osobom, firmom, przedsiębiorstwom oraz stowarzyszeniom za pomoc w organizacji II Regat o Puchar Prezydenta Grudziądza....
 

Serdecznie dziekujemy:
- firmie Balcerzak
- firmie Ocetix
- firmie Pamuła i Panu Jackowi Pamule
- firmie Posejdon i Panu Sławomirowi Lewandowskiemu
- firmie Rek-Bud
- firmie Stek
- Pani Izabeli Filewskiej
- Panu Dariuszowi Montrymowiczowi
- Panu Janowi Grabińskiemu Hotel Rudnik
- Panu Krzysztofowi Klucznikowi Plaża Delfin Grudziądz
- Panu Policjantowi Sławkowi z Grudziądza
- Ratownikom WOPR z Brodnicy i Grudziądza
- Sp. z.o.o MPGN i Panu Zenonowi Różyckiemu
- Sp. z.o.o MZK i Panu Pawłowi Maniszewskiemu
-Sp. z.o.o. OPEC i Panu Markowi Tołkaczowi
- Sp. OPEC INECO i Panu Mirosławowi Radeckiemu
- Stowarzyszeniu Obywatelski Grudziądz i Panu Maciejowi Glamowskiemu
- Urzędowi Miejskiemu w Grudziądzu i Panu Prezydentowi Robertowi Malinowskiemu
- wszystkim rodzicom i tym którzy pomogli przy organizacji II Regat o Puchar Prezydenta Grudziądza

 

Wszyscy zostali wymienieni w kolejności alfabetycznej.
 

Dziękujemy również Panu Konradowi Szymczakowi - sędziemu głównemu regat



 









PARTNERZY

2013-2014© Twoje-Miasto Sp. z o.o.
Powered by SYSPiR CMS