XXVIII Memoriał im. Stanisława Lewandowskiego

Autor: Weronika Folmer
Dodano: 2018-09-03 09:10:01 Czytano: 329
W ostatni weekend sierpnia ścigaliśmy się w Chełmży...
W dniach 25-26.08.2018r. na Jeziorze Chełmżyńskim odbył się XXVIII Memoriał im. Stanisława Lewandowskiego. W sobotę wiatr nie dopisał, dlatego wyścigi się nie odbyły. W niedzielę natomiast wiatr się pojawił - rozegrano 4 wyścigi w klasie Optimist i po 3 biegi w klasach Cadet oraz Laser 4.7

Wyniki:

W klasie Cadet drugie miejsce zajęła załoga - Kamil Bordewicz/Lila Szcześnik. Na trzeciej pozycji uplasowały się Marysia Szcześnik z Julką Karwowską

Wśród zawodników klasy Laser 4.7 najlepsza okazała się Weronika Folmer Dla pozostałej trójki naszych Laserowców było to pierwsze starcie z zawodnikami z innego klubu. Sporo pracy przed nami i tak: Julka Filewska - 4 miejsce, Kacper Klucznik - 5 miejsce, Janek Folaron-Pamuła - 6 miejsce.

W klasie Optimist 5 miejsce zajął Wiktor Klucznik, na szóstej pozycji uplasował się Miłosz Bulge, 12 lokata przypadła Ignacemu Milczewskiemu, a miejsce 13 zajął Tymon Witkowski