Aktualności
<<< wstecz

Mistrzostwa Polski w klasie ISA 407

Autor: Weronika Folmer
Dodano: 2018-08-13 17:10:01 Czytano: 389
Weronika Folmer Mistrzynią Polski...
W dniach 10-12.08.2018r. na wodach Jeziora Siecino rozegrano Mistrzostwa Polski w klasie ISA 407.
W Złocieńcu zameldowaliśmy się w środę po południu... Przywitała nas super pogoda wiatr i ciepełko... Przez dwa dni Weronika oswajała się z nową klasą... łącznie jakieś 5 godzin na wodzie... Chłopcy - Kacper i Janek zaliczyli przez 5 dni świetny trening na Laserach 4.7...
Teraz o samych regatach... W piątek rozegrano 4 wyścigi przy wietrze dochodzącym do 5 stopni w skali Beauforta... Sobota okazała się jeszcze mocniejsza pod względem wiatrowym - jego siła dochodziła do 6 w skali Beauforta... niedziela okazała się najsłabsza - wiało już "tylko" do 4 Beauforta. Łącznie rozegrano 9 biegów. Regaty udane - Weronika Folmer zdobyła Mistrzostwo Polski w klasie ISA 407, którą wypożyczyliśmy od Brodnickie Towarzystwo Żeglarskie "Pojezierze" za co bardzo dziękujemy.

Sukces w żeglarstwie to nie tylko godziny wypływane na wodzie, ale również ogrom pracy wykonanej na siłowni. Dlatego w imieniu Wery jak i Zarządu Klubu składamy serdeczne podziękowania Pani Marlena Wawrzyniak za poświęcony czas oraz serce w przygotowanie motoryczne jak i mentalne naszej zawodniczki.

/Wyniki/

/Galeria zdjęć/PARTNERZY

2013-2014© Twoje-Miasto Sp. z o.o.
Powered by SYSPiR CMS