Aktualności
<<< wstecz

Puchar Prezydenta Grudziądza

Autor: Weronika Folmer
Dodano: 2017-10-01 16:35:16 Czytano: 736
W ostatni weekend września ścigaliśmy się na Rudniku.

W rywalizacji w pierwszych regatach o Puchar Prezydenta Grudziądza wzięły udział następujące kluby: KS Aqua Włocławek, TKŻ Toruń, KST Włókniarz Chełmża, YCM Columbus Świecie, BTŻ Pojezierze Brodnica, KSW Bydgoszcz Brdyujście, Klub Windsurfingowy OXYO oraz kluby spoza naszego województwa: KS CŻ Szczecin, Szturwał Kalisz oraz UKŻ Błękitni Grzybowo.
 

Wyniki przedstawiają się następująco:
 

Klasa Laser 4.7 chłopcy
I miejsce - Tomek Kowalski - TKŻ Toruń
II miejsce - Hubert Lipiński - TKŻ Toruń
III miejsce - Adam Jarosz - KSW Bydgoszcz Brdyujście

 

Klasa Laser 4.7 dziewczęta
I miejsce - Julia Kowalczyk - KS CŻ Szczecin
II miejsce - Kasia Miłoś - KS CŻ Szczecin
III miejsce - Karolina Daśko - KS CŻ Szcecin
 

Klasa Laser Radial kobiet
I miejsce - Weronika Folmer - KST Elektryk Grudziądz
II miejsce - Agata Drożyńska - TKŻ Toruń
III miejsce - Paulina Szymańska - KST Elektryk Grudziądz
 

Klasa Laser Radial mężczyzn
I miejsce - Igor Czudy - KST Elektryk Grudziądz
II miejsce - Wiktor Kozerski - TKŻ Toruń
III miejsce - Jakub Szymanowicz - UKŻ Błękitni Grzybowo
 

Klasa Cadet
I miejsce - Marcin Wasilewski i Martyna Wasilewska - KST Włókniarz Chełmża
II miejsce - Kamil Bordewicz i Lila Szcześnik - KST Elektryk Grudziądz
III miejsce - Julia Filewska i Marysia Szcześnik - KST Elektryk Grudziądz
 

Deska - Raceboard
I miejsce - Tomasz Franczak - Szczecin
II miejsce - Michał Srzednicki - Szturwał Kalisz
III miejsce - Dariusz Stanisławski - KW OXYO
 

Klasa Optimist dziewcząt
I miejsce - Agata Gabrysiak - KS Aqua Włocławek
II miejsce - Ada Grześ - KS Aqua Włocławek
III miejsce - Hanna Rogowska - TKŻ Toruń
 

Klasa Optimist chłopcy
I miejsce - Kamil Ubysz - KS Aqua Włocławek
II miejsce - Antoni Wiśniewski - TKŻ Toruń
III miejsce - Jan Lemański - TKŻ Toruń
 

Klasa Optimist do lat 9
I miejsce - Jan Lemański - TKŻ Toruń
II miejsce - Hanna Rogowska - TKŻ Toruń'
III miejsce - Wiktor Klucznik - KST Elektryk Grudziądz
 

Klasa Turystyczna
I miejsce - "Protazy" - Towarzystwo Żeglarskie Gryf
II miejsce - "Mizar" - KST Elektryk Grudziądz
III miejsce - "Alka-prim" - KST Elektryk Grudziądz
 

Najmłodszym zawodnikiem regat był Piotr Sołtysiak, a najstarszym Leszek Wiliński.
 

Gratulacje


Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy za rok ;-)


/Galeria zdjęć/


 

Czas podsumować zmagania naszych zawodników na I Regatach o Puchar Prezydenta Grudziądza.
 

W klasie Laser Radial bezkonkurencyjny okazał się Igor Czudy, wygrywając cztery z pięciu wyścigów (oczywiście był pierwszy z mężczyzn). Drugie miejsce zajęła Weronika Folmer, zwyciężając wśród kobiet . Trzecie miejsce w kategorii kobiet zajęła Paulina Szymańska
 

Najlepszym z naszych Optimiściarzy okazał się Wiktor Klucznik zajmując 9 miejsce (był trzeci w kategorii do lat dziewięciu ). Na dziesiątym miejscu uplasował się Miłosz Bulge, jedenasty był Janek Folaron-Pamuła. Dwudziesta lokata przypadła Ignacemu Mielczewskiemu, a 22 miejsce zajęła Amelka Jesionowska.
 

W klasie Cadet drugie miejsce zajęła załoga Kamil Bordewicz i Lila Szcześnik , trzecie miejsce przypadło Julii Filewskiej i Marysi Szcześnik , czwarte miejsce zajęli Kacper Klucznik i Franek Mielczewski, a szóste miejsce przypadło Jakubowi Wiśniewskiemu i Michałowi Bulge.
 

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów










PARTNERZY

2013-2014© Twoje-Miasto Sp. z o.o.
Powered by SYSPiR CMS